Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Wodnik - Lipiec 2016

Wodnik

Praca, praca, praca i jeszcze raz praca. Masz teraz przed Sobą kilka tygodni idealnych wręcz do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, inicjowania projektów, zakładania spółek, dokształcania się i owocnych spotkań - niezależnie od branży, niezależnie od stanowiska, które piastujesz. To Twoje kilka tygodni, zatem warto je dobrze wykorzystać, a nie tracić na urlop. Możesz liczyć na sprzyjające okoliczności, twórcze idee, protekcję, dodatkowe finansowanie. Jeśli tylko się postarasz, to rozpoczniesz nowy, intratny i zarazem pasjonujący okres w karierze zawodowej. Wodniki poszukujące pracy nie powinny zrażać się trudnościami i szukać wymówek, że wakacje, że później, że itp.... Lipiec szybko minie, czas wypoczynku oraz odcinania kuponów przyjdzie najwcześniej jesienią.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"