Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Wodnik - Wrzesień 2015

Wodnik

Wodniki będą skazane na pracę grupową, której tak nie lubią. Postarajcie się tak podejść do tematu, by nie zatracić swojego indywidualnego „ja” a jednocześnie nie zaprzepaścić dotychczasowego dorobku firmy. Wykorzystajcie wcześniejsze doświadczenia w tym zakresie i wyciągnijcie wnioski. Często samorealizacja wymaga umiejętności zespołowego działania!
W sytuacjach konfliktowych, mogących pojawić się w Twojej działalności, powinieneś Wodniku wykazać się poczuciem humoru ale i elastycznością, realnie oceniając fakty i osoby. Musisz dokonać wyboru i przyjąć rozwiązania dające trwałe i długofalowe skutki. Wykaż się wiernością swoim ideałom. Wspólnota interesów i lojalność jest podstawą gwarancji sukcesów na każdej płaszczyźnie działań grupowych. Nie bój się zachodzących przeobrażeń, one staną się zalążkiem nader ciekawych i pomyślnych.
Unikajcie pochopnego podejmowania decyzji, a zwłaszcza podpisywania nie sprawdzonych umów. Pokusa szybkiego wzbogacenia się może przynieść same straty, zamiast kolosalnych zysków pozostaną długi trudne do spłacenia.
Motto na wrzesień: Zamiast realizować niepewne zadania – lepiej pozwól sobie na lenistwo i nie rób nic!


 

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"