Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Wodnik - Maj 2015

Wodnik

Ogólnie
Czas ważnych, długofalowych decyzji. Masz doskonałą intuicję, ale wystrzegaj się fanatycznego uporu i szanuj opinie innych. Zrażasz do Siebie współpracowników i doradców od kilku dobrych miesięcy. A niebawem będziesz potrzebować ich wsparcia. Dobry czas na załatwianie zaległości urzędowych i wszelkiego rodzaju publikacje, szczególnie to odkładane wciąż na dno listy priorytetów.

Zagrożenia
Tkwisz po uszy w finansowej stagnacji. Nie ruszysz z miejsca, jeśli nie zaczniesz inaczej myśleć i działać. Upór Cię zaślepia. Postaraj się dostrzec różnicę między "byciem konsekwentnym/wytrwałym" i "byciem upartym jak osioł"...

Szanse
To jest świetny moment, abyś pozwolił dojść do głosu intuicji i Swojej kobiecej naturze. Miękkość, lekkość, wyrafinowanie i pełen komfort emocjonalny poprowadzą Cię teraz do celu. Unikaj uporu i stanowczych kroków.

 

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"