Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Wodnik - Lipiec 2015

Wodnik

Miesiąc trochę nerwowy i niestabilny. Niejednemu z Wodników przyjdzie zmierzyć się z problemem równym kwadraturze koła. Na szczęście macie do dyspozycji więcej pomocy różnego rodzaju, niż tylko cyrkiel i linijka bez podziałki, wykorzystajcie skrzętnie wszelkie docierające do Was informacje.
Znów dadzą się we znaki sprawy ciągnące się z przeszłości i trudne rozmowy. Może okazać się, że wcześniejsze zamierzenia nie zostały zrealizowane. Nie warto jednak popadać w marazm i zniechęcenie z tego powodu, kolejne opóźnienia w realizacji planów to jeszcze nie tragedia - wystarczy dostosować zamierzenia do możliwości finansowych.
Dobrze byłoby popracować nad umiejętnością postrzegania realnej rzeczywistości i przystosowaniem się do szybko zmieniających się warunków w środowisku zawodowym.
Urzędowe wezwania należy bezwzględnie respektować, ignorowanie ich może zakończyć się nieprzyjemnym incydentem.
Motto miesiąca: Nie prowokuj - nie będziesz prowokowany. Spokój buduje, agresja burzy wszelkie plany!


 

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"